Soul of Nature Séria aróma olejov

Dostupnosť: Skladom

Kód: 26090 |
Soul of Nature Séria aroma olejov. Sila vône v jednej sade. Ako sa teraz chcete cítiť? Posilnenie, šťastní alebo uvoľnenie? Nechajte sa inšpirovať sadou aromatických olejov LR a behom chvíľky si vytvorte individuálne voňajúce telový-masážny olej pre vaše individuálne blaho. Vďaka rozmanitosti olejov si ľahko nájdete svoje obľúbené. Jednoducho zmiešajte LR Care Oil s esenciálnymi olejmi LR Soul of Nature, pretrepte a je hotovo!

Soul of Nature Séria aróma olejov

Ošetrujúci olej LR vám poskytne zamatový a pružný pocit pokožky. Vďaka mandľovému a jojobovému oleju a výťažku z Aloe Vera poskytuje vlhkosť a chráni pokožku pred vysúšaním. V kombinácii s jednotlivými esenciálnymi olejmi zažívate pocit vône v nose i na koži. 

Zažite vôňu jednotlivých esenciálnych olejov pre prevoňanie miestnosti v nosiči vône a premeňte svoj domov v nádherne voňajúce oázu pohody. 

LR Soul of Nature ponúka tu najlepšiu arómu 100% prírodného éterického oleja pochádzajúceho z duše prírody, aby ste mohli nechať svoje telo i svoju dušu rozkvitnúť. Určité vône majú tú moc v nás prebudiť spomienky a okamžite nás pozitívne naladiť. Preto si vyberte ten pravý olej podľa toho, ako sa v danú chvíľu chcete cítiť, zhlboka sa nadýchnite a nechajte vôňu olejov pozitívne ovplyvniť Vašu pohodu aj náladu.

Naše éterické oleje pochádzajú z tých najčistejších zdrojov na Zemi, priamo z duše rastlín.Rastliny na výrobu našich éterických olejov sa získavajú priamo v mieste ich výskytu, a to po celom svete. Dodávateľa si starostlivo vyberáme, čím môžeme zaručiť prísľub tej najvyššej kvality. Jedná sa o vysoko koncentrované bylinné esencie, ktoré sa vďaka svojim čisto prírodným, aromatickým a účinným vlastnostiam už po stáročia osvedčujú ako skutoční tvorcovia nálad.

Použitie:

Ošetrujúci olej

Jemne vmasírujte do pokožky ako olej v starostlivosti o telo, napr. po sprchovaní. Naneste trochu štedrejšie ako masážny olej a vmasírujte jemnými pohybmi alebo jemným tlakom. Aby sa podporila Vaše osobná pohoda, možno do esencie primiešať jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature

Éterické oleje

Na koži: Olej zmiešajte so 100 ml LR Soul of Nature Ošetrujúceho oleja. Inšpirujte sa v našich „Urob si sám“ receptoch. Vždy dodržiavajte množstvo uvedené v príslušnom recepte. Nikdy nenanášajte na kožu neriedený éterický olej.

 

Nikdy neaplikujte neriedené na koži!

V nosičmi vône:

Používajte v kombinácii s nosičom vôňou, ako je lampa s čajovým sviečkou, vonný kameň alebo difuzér pre prevoňanie miestnosti. Vložte 3-4 kvapky do difuzéra maximálne 3-krát denne po dobu 1 hodiny. Rozloženie vôňa trvá niekoľko minút. Pri použití aromalampy vložte pár kvapiek do misky, ktorá je už naplnená vodou, a nechajte odpariť. Po chvíli misku znova naplňte teplou vodou (inak hrozí rozbitie a striekanie). Vždy používajte pod dohľadom. Po použití misku dobre vyčistite. Usadeniny možno odstrániť čističom vonných lámp. Čistič neaplikujte na plastové povrchy.

INFORMÁCIE O NEBEZPEČENSTVU:

Nebezpečenstvo: Je dôležité zabezpečiť, aby jednotlivé oleje neboli prehltnuté a aby neboli použité priamo na pokožku. Odporúča sa, aby sa používali iba pod dohľadom dospelej osoby. Pred použitím v tehotenstve vyhľadajte lekársku pomoc alebo pôrodnú asistentku. Nie je vhodné na konzumáciu. Podrobné informácie o bezpečnom používaní nájdete v príslušnom bezpečnostnom liste alebo na štítku výrobku. Veko vždy pevne zatvorte a skladujte na chladnom a suchom mieste mimo slnečné svetlo.

ČASTÉ OTÁZKY

Čo značka LR Soul of Nature predstavuje

LR Soul of Nature znamená arómu a pohodu: kombinácia čistých a prírodných éterických olejov a prírodných produktov starostlivosti o telo v jednej značke. Ako samotný názov napovedá, značka je darom od duše prírody našim dušiam. LR Soul of Nature ponúka dýchateľné emócie. Ovplyvnite svoju náladu a pohodu, a tešte sa z koncentrovanej životnej sily rastlinného sveta.

Aký je rozdiel medzi použitím difuzéra a použitím aróma lampy na prevoňanie miestnosti?

S aróma lampou aj difuzérom pridáte do vody niekoľko kvapiek svojich obľúbených éterických olejov. S difúzorom však získate oveľa intenzívnejšiu vôňu: špeciálna ultrazvuková technológia atomizuje zmes oleja a vody bez ohrivu. Vstavaný ventilátor potom roznáša vonnú hmlu po miestnosti. Olejový horák zahrieva zmes vody a oleja sviečkou a spôsobí odparenie kvapaliny. Olejový horák sa preto ideálne hodí do menších miestností.

Ako môžu éterické oleje ovplyvniť Vašu pohodu?

Nosom až do mozgu – pri nádychu automaticky zároveň cítite vôňu. Vdychovaním a dýchaním molekúl vône sa aktivujú určité oblasti Vášho mozgu. Čuch je priamo spojený s takzvaným limbickým systémom. Toto je oblasť mozgu, ktorá je domovom Vašich spomienok a Vašich emócií. V okamihu, keď informácie o molekulách vône dorazí do limbického systému, spustí sa pocity a emócie.

Vône teda majú obrovskú moc a ovplyvňujú naše emócie. Vôňa éterických olejov môžu vyvolať rôzne emócie, a tak v závislosti na našich individuálnych potrebách majú vplyv na našu pohodu. Napríklad: je známe, že vôňa levandule má relaxačný a upokojujúci účinok. Čo znamená, že môžete túto vôňu používať v situáciách a prostrediach, v ktorých potrebujete alebo chcete byť uvoľnení a ukľudneni, napríklad pred spaním. Éterické oleje a ošetrujúci produkty LR Soul of Nature ponúkajú prírodné riešenie, ktoré prospievajú Vášmu zdraviu.

Odkiaľ pochádzajú rastlinné suroviny v éterických olejoch LR Soul of Nature, ako je levanduľa atď.?

Jednotlivé éterické oleje sa extrahujú tam, kde rastú príslušné rastliny, napr. V Argentíne, Taliansku alebo Portugalsku. V týchto miestach starostlivo vyberáme dodávateľa.

Zvyčajne sa jedná o rodinné podniky a družstvá, ktorých produkty sa pestujú a obchoduje sa za férové ceny. Presné oblasti pestovania jednotlivých éterických olejov LR Soul of Nature nájdete v produktovej príručke alebo predajné brožúre (produkt č. 96220). Napríklad náš pomarančový a citrónový olej LR Soul of Nature pochádza z Concordie, oblasti v Argentíne. Tu sa pomarančovej a citrónovej stromy pestujú ekologicky viac ako 20 rokov. Ide o prácu lásky.

Prečo majú éterické oleje rôzne ceny

Jedným z dôvodov je to, že časy zberu rastlín sa líšia. Ďalším dôvodom je, že niektoré suroviny sú veľmi vzácne a iné nie. Rôzne spôsoby extrakcie éterických olejov z príslušných rastlín a požadované množstvo tiež ovplyvňujú cenu.

Ako je balenie šetrné k prírode?

Plastové aj sklenené fľaše sú vyrobené z recyklovaného PET – ekologického spôsobu opätovného použitia plastov. Vrchnej časti a viečka sú stále vyrobené z konvenčného plastu. Na alternatívach sa však už pracuje. Naše sklenené fľaštičky, v ktorých skladujeme naše éterické oleje a olejové zmesi, obsahujú až 55 % recyklovaného skla. Štítky produktov nie sú zámerne vyrobené z (udržateľného) papiera, aby sa zabezpečilo, že sa v sprche po kontakte s olejom nerozpustí. V spoločnosti LR má bezpečnosť produktov najvyššiu prioritu.

Majú produkty LR Soul of Nature okamžitý vplyv na moju náladu, alebo ich musím používať dlhšiu dobu?

Produkty LR Soul of Nature môžu vďaka svojej vôni okamžite ovplyvniť Vašu náladu a pohodu. Akonáhle sa vôňa vo Vašom nose rozšíri a dosiahne Vášho mozgu, môže sa spustiť pocit alebo emócie. Dlhodobé užívanie je odporúčané, aby bolo možné plne využívať týchto spúšťaných emócií v každodennom živote a užívať si trvalé pohody.

Prečo už po chvíli éterické oleje necítim?

Náš nos si po určitej dobe zvykne na vôňu éterických olejov a už je vedome nevníma. Jedná sa o úplne prirodzený telesný proces.

Tip: Opustite prevoňanú miestnosť po tom, čo ste v nej strávili nejaký čas, a po krátkej dobe sa znovu vráťte – znovu budete vnímať nádhernú vôňu.

Môžu byť jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature použité iba v LR Soul of Nature Ošetrujúcim olejom, alebo môžu byť pridané tiež do difuzéra? 

Jednotlivé oleje LR Soul of Nature možno použiť ako telový a/alebo masážny olej po zriedení LR Soul of Nature Ošetrujúcim olejom alebo zmiešaním s vodou v difuzéru, aróma lampe alebo vonnom kameňu pre prevoňanie miestnosti.

Môžu byť olejové zmesi LR Soul of Nature použité tiež v kombinácii s LR Soul of Nature Ošetrujúcim olejom?

Nie, zmesi olejov LR Soul of Nature zo 4 svetov nálad sú vhodné iba pre prevoňanie miestnosti, a preto by sa nemali pridávať do LR Soul of Nature Ošetrujúceho oleja pre použitie na kožu.

Môžete namiešať jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové zmesi pre prevoňanie miestnosti?

Pravidlo: nasledujte svoj nos. Ak máte pocit, že našim olejovým zmesiam LR Soul of Nature chýba jedna alebo dve zložky, ktoré máte obzvlášť radi, jednoducho ich pridajte do zmesi.

Sú jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature vhodné tiež pre pridanie do sprchových gélov LR Soul of Nature, LR Soul telového masla a LR Soul of Nature izbových sprejov?

Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a zmesi olejov nie sú určené na pridávanie do sprchových gélov LR Soul of Nature, telových krémov LR Soul of Nature alebo LR Soul of Nature izbových sprejov. Tie už obsahujú ideálne množstvo príslušné olejové zmesi pre maximálnu pohodu

Môžu byť jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a zmesi olejov pridávané do iných LR ošetrujúcich prípravkov?

Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové zmesi nie sú vhodné na pridávanie do iných LR ošetrujúcich prípravkov, pretože potom už nemôžeme zaručiť účinok, stabilitu a znášanlivosť pokožky s produktmi. LR Soul of Nature však ponúka širokú škálu ošetrujúcich produktov s éterickými olejmi – takže určite si vyberiete ten pravý, ktorý bude vyhovovať Vašim potrebám.

Môžem pre svoju dobrú náladu použiť kombináciu produktov z rôznych svetov nálad LR Soul of Nature?

Samozrejme. Používajte produkty 4 svetov nálad LR Soul of Nature, ako chcete – čokoľvek potrebujete na posilnenie svojej pohody.

Sú jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature vhodné tiež pre ľudskú spotrebu alebo na vnútorné použitie?

Jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové zmesi rozhodne NIE sú vhodné na ľudskú spotrebu a nikdy by nemali byť užívané orálne. Výrobky LR Soul of Nature sú licencované len na použitie na kožu alebo vzduchom s nosičom vône (licencie pre kozmetické výrobky a komodity). To je tiež v súlade s konceptom našej značky (efekt vonkajšie vône cez kožu a čuch).

Sme si istí, že naše éterické oleje sú veľmi prospešné – či už primiešané s produktmi starostlivosti o pleť alebo ako vôňa do izby. Ak chcete prevoňať miestnosť, odparte olej pomocou vonného nosiča pre maximálnu účinnosť.

Sú jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové zmesi vhodné tiež pre použitie v parnej kúpeli?

Niektoré jednotlivé éterické oleje a zmesi olejov LR Soul of Nature sú tiež vhodné pre použitie v parnej kúpeli a môžu pri takomto použití zlepšiť Váš pocit pohody. Majte na pamäti, že Vaše parná kúpeľ by nemala trvať dlhšie ako 10 minút a pri pridávaní olejov buďte opatrní. Na 2 litre vody spravidla stačí 3 – 5 kvapiek éterického oleja. Pri použití silných éterických olejov, ako je tymián, nepridávajte viac ako jednu kvapku. K inhalácii odporúčame použiť naše miernejší oleje.

Pravidlo: vôňa rastliny – tj. éterického oleja – by mala byť príjemná. Väčšia intenzita sa neodporúča, pretože to môže dráždiť sliznice Vašich očí a dýchacích ciest. Vždy si prečítajte varovanie na etiketách výrobkov a bezpečnostných listoch.

Sú jednotlivé éterické oleje LR Soul of Nature a olejové zmesi vhodné tiež pre použitie v saune?

LR Soul of Nature možno využiť aj v saune. Stačí pridať pár kvapiek jednotlivých éterických olejov alebo olejových zmesí LR Soul of Nature a ponoriť sa do svojho osobného sveta vôní. Opäť si dajte pozor na množstvo éterického oleja, ktoré použijete: odporúčané množstvo závisí na veľkosti sauny, obvykle stačí 3 – 7 kvapiek. Pravidlo: vôňa rastliny – tj. éterického oleja – by mala byť príjemná. Väčšia intenzita sa neodporúča, pretože to môže dráždiť sliznice Vašich očí a dýchacích ciest. Vždy si prečítajte varovanie na etiketách výrobkov a bezpečnostných listoch.

Zdravie

Môžem produkty LR Soul of Nature používať počas tehotenstva?

V tehotenstve by ste sa spravidla mali vyvarovať vdychovaniu čistých éterických olejov. Pretože však koncentrácia éterických olejov v prípravkoch LR Soul of Nature je výrazne nižšia ako v čistom éterickom oleji, môžete ich použiť aj v tehotenstve. Napriek tomu odporúčame použitie éterických olejov prediskutovať so svojím lekárom alebo pôrodnou asistentkou. Vždy si prečítajte varovanie na príslušných etiketách výrobkov a bezpečnostných listoch.

Môžu byť produkty Soul of Nature použité tiež u dojčiat a batoliat?

U dojčiat a batoliat produkty Soul of Nature užite iba po konzultácii s pôrodnou asistentkou, prírodným lekárom alebo detským lekárom. Odporúčame používať éterické oleje a olejové zmesi ako vônu v miestnosti – pomocou difuzéra alebo aróma lampy. Týmto spôsobom dokážu aj tí najmenší ťažiť z produktov Soul of Nature. Vždy používajte menej produktov a olejov, keď sú v blízkosti deti, pretože deti sú citlivejšie ako dospelí. Vždy si prečítajte varovanie na príslušných etiketách výrobkov a bezpečnostných listoch.

Sú izbové vône s éterickými olejmi bezpečné pre domáce zvieratá?

Kým dodržíte odporúčanú dobu a odporúčané množstvo éterického oleja, je prevoňanie miestnosti pre domáce zvieratá neškodné. Zvieratá reagujú na éterické oleje inak ako ľudia, a preto by ste ich mali pri prvom použití éterických olejov ako vôňa v miestnosti sledovať. Difúzory a aróma lampy by nemali byť umiestnené priamo vedľa klietok pre zvieratá alebo pelechov pre zvieratá. Priame použitie na domáce zvieratá, napr. k ošetrovaniu srsti, sa neodporúča.

Čo mám robiť, keď sa mi neriedené alebo veľké množstvo prípravku dostane do kontaktu s očami alebo sliznicami?

Opatrenia prvej pomoci nájdete v časti 4 karty bezpečnostných údajov príslušného prípravku a prečítajte si štítok výrobku. Keď sa Vaša koža dostane do kontaktu s neriedenými silicami, ihneď miesto umyte mydlom pod tečúcou vodou. Keď sa Vaše oči dostanú do kontaktu s éterickými olejmi, odstráňte kontaktné šošovky (ak máte nejaké) a viečka držte dokorán 10 – 15 minút pod tečúcou vodou. Ak je postihnuté len jedno oko, chráňte nezranené oko a súčasne ošetrujte druhé. V prípade pretrvávajúcich ťažkostí sa poraďte s očným lekárom. 

Môže byť prevoňanie miestnosti jednotlivými éterickými olejmi a olejovými zmesami LR Soul of Nature škodlivé pre moje zdravie?

Ak dodržíte odporúčané doby aplikácie a dávky, prevoňanie miestnosti éterickými olejmi je zdravotne nezávadné a môže mať dokonca prospech na Vaše blaho. Sledujte, ako Vaše telo reaguje na vôňu v miestnosti. Ak ste alergickí na niektoré zložky éterických olejov, odporúčame ich NEPOUŽÍVAT.

Skladovanie a likvidácia

Sú jednotlivé éterické oleje a zmesi olejov LR Soul of Nature škodlivé pre kanalizačný systém?

Nezriedene éterické oleje by ste nemali nalievať do kanalizácie.

Aký je najlepší spôsob skladovania produktov LR Soul of Nature?

Éterické oleje a výrobky obsahujúce éterické oleje by ste mali skladovať na tmavom a suchom mieste, pretože sú obzvlášť citlivé na svetlo. To je tiež dôvod, prečo naše výrobky LR Soul of Nature sú balené v hnedo sfarbených fľaštičkách. Ideálne ich uložte do skrine alebo zásuvky a vždy sa uistite, že sú pevne zavreté.

Ako dlho smiem produkty LR Soul of Nature uchovávať?

Jednoducho skontrolujte dátum spotreby na obale Vášho ošetrujúceho prípravku. V prípade éterických olejov a olejových zmesí podmienky skladovania určujú, ako dlho zostanú produkty použiteľné. Čím lepšie sú skladovacie podmienky (chladné, tmavé a suché), tým dlhšie budete môcť výrobky užívať.

Ako mám zlikvidovať zvyšky jednotlivých éterických olejov a olejových zmesí?

Spýtajte sa svojej miestnej spoločnosti zaoberajúce sa likvidáciou odpadu a nahliadnite do oddielu 13 karty bezpečnostných údajov.

Zmena spôsobu predaja LR produktov

 

Vážení zákazníci,
od 1. 7. 2022 spoločnosť LR Health & Beauty zmenila spôsob predaja. Naďalej už nie je možné predávať LR produkty "bežným spôsobom" tj cez e-shop, priamym predajom a pod.

Teraz ich je možné zakúpiť iba prostredníctvom sprostredkovateľa - LR partnera v jedinom neverejnom firemnom internetovom obchode LR Health & Beauty.

Som LR partnerom, ktorý je oprávnený Vám tento nákup sprostredkovať.
Prosím, kontaktujte ma, ja všetko zariadim k Vašej spokojnosti.

Petra Čmolíková

 

Kontakty:

Tel. (+420) 732-579-881
E-mail: info@prima-vera.sk

Alebo použite formulár a ja Vás budem kontaktovať!

 

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Please publish modules in offcanvas position.