LR Soul of Nature Difuzér

Dostupnosť: Skladom

Kód: 96210 |
LR Soul of Nature Difuzér. Vysoko kvalitný keramický difuzér LR, ktorý rozprašuje esenciálne oleje LR Soul of Nature a zmesi esenciálnych olejov do vzduchu pomocou vody. Difúzer zároveň dodáva efekt príjemnej, individuálne nastaviteľnej hry farieb vďaka integrovanej LED.

LR Soul of Nature Difuzér

Rozmery: dĺžka 158 mm, priemer 90 mm
Frekvencia: 2,4MHZ
Zvlhčovanie: konštantná 20-30 ml/h, interval 10-15 ml/h pracovný čas max. 3 hodiny nepretržitej prevádzky, 5 hodín v intervalovom režime.

Čo značka LR Soul of Nature predstavuje

LR Soul of Nature znamená arómu a pohodu: kombinácia čistých a prírodných éterických olejov a prírodných produktov starostlivosti o telo v jednej značke. Ako samotný názov napovedá, značka je darom od duše prírody našim dušiam. LR Soul of Nature ponúka dýchateľné emócie. Ovplyvnite svoju náladu a pohodu, a tešte sa z koncentrovanej životnej sily rastlinného sveta.

Aký je rozdiel medzi použitím difuzéra a použitím aróma lampy na prevoňanie miestnosti?

S aróma lampou aj difuzérom pridáte do vody niekoľko kvapiek svojich obľúbených éterických olejov. S difúzorom však získate oveľa intenzívnejšiu vôňu: špeciálna ultrazvuková technológia atomizuje zmes oleja a vody bez ohrivu. Vstavaný ventilátor potom roznáša vonnú hmlu po miestnosti. Olejový horák zahrieva zmes vody a oleja sviečkou a spôsobí odparenie kvapaliny. Olejový horák sa preto ideálne hodí do menších miestností.

Zmena spôsobu predaja LR produktov

 

Vážení zákazníci,
od 1. 7. 2022 spoločnosť LR Health & Beauty zmenila spôsob predaja. Naďalej už nie je možné predávať LR produkty "bežným spôsobom" tj cez e-shop, priamym predajom a pod.

Teraz ich je možné zakúpiť iba prostredníctvom sprostredkovateľa - LR partnera v jedinom neverejnom firemnom internetovom obchode LR Health & Beauty.

Som LR partnerom, ktorý je oprávnený Vám tento nákup sprostredkovať.
Prosím, kontaktujte ma, ja všetko zariadim k Vašej spokojnosti.

Petra Čmolíková

 

Kontakty:

Tel. (+420) 732-579-881
E-mail: info@prima-vera.sk

Alebo použite formulár a ja Vás budem kontaktovať!

 

Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.
Please fill the required field.

Please publish modules in offcanvas position.