Zľava -18%
Doprava zadarmo

LR Soul of Nature Difuzér

165,89 €
135,20 €

Dostupnosť: Skladom

Kód: 96210 |
LR Soul of Nature Difuzér. Vysoko kvalitný keramický difuzér LR, ktorý rozprašuje esenciálne oleje LR Soul of Nature a zmesi esenciálnych olejov do vzduchu pomocou vody. Difúzer zároveň dodáva efekt príjemnej, individuálne nastaviteľnej hry farieb vďaka integrovanej LED.

LR Soul of Nature Difuzér

Rozmery: dĺžka 158 mm, priemer 90 mm
Frekvencia: 2,4MHZ
Zvlhčovanie: konštantná 20-30 ml/h, interval 10-15 ml/h pracovný čas max. 3 hodiny nepretržitej prevádzky, 5 hodín v intervalovom režime.

Čo značka LR Soul of Nature predstavuje

LR Soul of Nature znamená arómu a pohodu: kombinácia čistých a prírodných éterických olejov a prírodných produktov starostlivosti o telo v jednej značke. Ako samotný názov napovedá, značka je darom od duše prírody našim dušiam. LR Soul of Nature ponúka dýchateľné emócie. Ovplyvnite svoju náladu a pohodu, a tešte sa z koncentrovanej životnej sily rastlinného sveta.

Aký je rozdiel medzi použitím difuzéra a použitím aróma lampy na prevoňanie miestnosti?

S aróma lampou aj difuzérom pridáte do vody niekoľko kvapiek svojich obľúbených éterických olejov. S difúzorom však získate oveľa intenzívnejšiu vôňu: špeciálna ultrazvuková technológia atomizuje zmes oleja a vody bez ohrivu. Vstavaný ventilátor potom roznáša vonnú hmlu po miestnosti. Olejový horák zahrieva zmes vody a oleja sviečkou a spôsobí odparenie kvapaliny. Olejový horák sa preto ideálne hodí do menších miestností.

 fast delivery

 

LACNÁ DOPRAVA

Zásielkovňa SK 2,60 € | Na adresu 3,52 €

Nad € 99,- DOPRAVA ZADARMO!

Dobierka | Bankový prevod

Please publish modules in offcanvas position.