Zľava -18%
Akcia

LR:GO POST Výkonnostné Tyčinky Séria pre športovcov 12 x 140 g

59,94 €
48,80 €

Dostupnosť: Skladom

Kód: 81160 |
LR:GO POST Výkonnostné Tyčinky Séria pre športovcov 12 x 140 g. Ideálne pre každého športovca, ktorý chce svoje telo zdravo zregenerovať a dopriať mu zaslúžený odpočinok.
1. produkt:
2. produkt:

LR:GO POST Výkonnostné Tyčinky Séria pre športovcov 12 x 140 g

Podporte stavbu vašich svalov

Vysoký obsah bielkovín v čistej forme proteínu na rastlinnej báze

Vegánske

Nízky obsah cukru

Vyrobené v Nemecku

 

1. VŠEOBECNE O ŠPORTE

1.1. Na čo potrebujeme ďalšie živiny počas cvičenia?

V dnešnej dobe sa s produktmi s ďalšími živinami stretávame v mnohých oblastiach. Je dôležité vedieť, že nenahrádzajú vyváženú a pestrú stravu a zdravý životný štýl. Avšak aj pri vyváženej strave môžu športovci prijímať ďalšie živiny, ktoré im pomôžu dosiahnuť ich individuálne ciele.

 

1.2. Čo znamená Pre-, Intra- a Post-Workout?

Pri cvičení prechádza telo rôznymi fázami. Pre-workout je fáza pred športom, v ktorej sa psychicky aj fyzicky pripravujete na nadchádzajúci tréning. Intra-workout je samotný tréning, v ktorom telo beží na plné obrátky a post-workout je doba po tréningu, kedy telo odpočíva a zotavuje sa z námahy. V každej z týchto fáz má telo veľmi odlišné potreby, takže sa líšia aj požiadavky na výživu.

 

1.3. Pre-Workout: Musím si pred cvičením dodávať ďalšie živiny?

Nie nutne! Sú užitočné, keď ste unavení alebo nemáte motiváciu cvičiť.

 

1.4. Intra-Workout: Musím si počas cvičenia dodávať ďalšie živiny?

Záleží na tom, ako sa v danú chvíľu cítite. Pri dlhodobých vytrvalostných športoch, ako je beh alebo cyklistika, by mohol byť príjem ďalších živín počas tréningu užitočný na udržanie výkonu a energie.

 

1.5. Post-Workout: Musím si po cvičení dodávať ďalšie živiny?

Niektoré produkty Vám môžu po cvičení pomôcť získať maximálny užitok z Vášho tréningu. Doplnkové živiny nie sú nikdy nutnosťou, ale môžu významne prispieť k Vášmu výkonu a schopnosti regenerácie a tiež k budovaniu svalovej hmoty.

 

1.6. Môžem ísť do fitnescentra niekoľko dní po sebe?

Samozrejme! Je však dôležité dodržiavať štruktúrovaný tréningový plán, ktorý zahŕňa aj prestávky, aby sa Vaše telo mohlo optimálne regenerovať. Vaše telo potrebuje tento čas na zotavenie a prispôsobenie sa.

 

1.7. Prečo svaly po cvičení bolia?

Bolesť svalov sa objavuje predovšetkým po neobvykle intenzívnom tréningu. Teda po vysokej záťaži a neobvyklých pohyboch. Naše svaly sa skladajú z mnohých svalových vláken a pri ich preťažení sa v nich objavujú drobné trhlinky. Do trhliniek sa môže dostať voda a spôsobiť opuchy a bolesti svalov. Telo opravuje spôsobené škody tak, že pomocou enzýmov obnovuje svalové vlákna.

 

1.8. Cvičenie aj s boľavými svalmi – je to dobrý nápad?

Boľavé svaly naznačujú, že je Vaše telo práve uprostred fázy regenerácie. Staré, odumreté bunky sa odstraňujú a vytvárajú sa nové. Ak počas tejto fázy precvičíte rovnaké svalové skupiny, nové svaly si nevybudujete a naviac si predĺžite dobu regenerácie. Kľúčovým slovom je plánovanie. Môžete bez problémov trénovať, ak sa zameriate na iné svalové skupiny.

 

1.9. Ako najlepšie začať cvičiť?

Ak ste si dali dlhú pauzu alebo chcete so športom začať, odporúčame začať pomaly. Nie každý šport, a nie každý tréningový prístroj vyhovuje všetkým. Pozrite sa, čo sa Vám najviac páči, a nechajte si poradiť priamo na mieste vo Vašej posilňovni. Odporúčame začať po malých krôčikoch a tréning pravidelne stupňovať.

Zloženie:

Vitamín B2
Vitamín B12
kyselina listová
Vitamín C
Vitamín D
Vitamín E
Hořčík
Zinok
Rýžový proteín
Hrachový proteín
Sójový proteín
Baobab
Kakaový prášok (v čokoládových tyčinkách)

 

 

2. LR:GO PRODUKTY

 

2.1. Čo je špeciálne na LR:GO PRE Performance Géli?

K príprave na tréning môžete použiť PRE Performance Gél.1,2, 3 Vybrané ingrediencie Vám umožnia začať trénovať sústredene1 a plní energie2.

 

2.2. Čo získam, keď si kúpim LR:GO PRE Performance Gél?

V krabičke získate 14 porcií / sticks po 50 g PRE Performance Gélu. Ak cvičíte každý druhý deň, vydrží Vám zhruba mesiac.

 

2.3. Čo je špeciálne na LR:GO INTRA Performance Powderi?

Všímate si často pri tréningu, že klesá Vaša výkonnosť a vytrvalosť? INTRA Performance Powder podporuje Váš úspešný tréning.4, 5, 6 Vybrané ingrediencie Vám môžu pomôcť udržať si úroveň počas cvičenia.

 

2.4. Čo získam, keď si kúpim LR:GO INTRA Performance Powder?

V krabičke získate 14 porcií / sticks po 20g INTRA Performance Powderu. Ak športujete každý druhý deň, vydrží Vám zhruba mesiac. .

 

2.5. Čo je špeciálne na LR:GO POST Performance Shaku?

Už je po tréningu a vy sa nemôžete dočkať, keď zase začnete? Aby ste mohli dať do ďalšieho tréningu opäť všetko, potrebuje sa Vaše telo patrične zregenerovať. POST Performance Shaky obsahujú zložky, ktoré po cvičení dodajú Vašim kostiam a chrupavkám výživu. Naviac podporujú budovanie svalov7, 8, 9.

 

2.6. Čo dostanem, keď si kúpim LR:GO POST Performance Shake?

V krabičke získate 14 porcií po 28 g PRE Performance Shaku. Ak budete športovať každý druhý deň, môžete si koktejly užívať po dobu jedného mesiaca.

 

2.7. Chcel by som získať prehľad všetkých ingrediencií. Kde ho nájdem?

Ste na správnom mieste. Vytvorili sme pre Vás prehľad so všetkými ingredienciami v Súborech.

 

2.8. Sú produkty vegánske?

Áno. Všetky produkty LR:GO sú vegánske. Predovšetkým POST Performance Shaky obsahujú iba bielkoviny rastlinného pôvodu. Bielkoviny sa skladajú z aminokyselín, ktoré telo potrebuje k budovaniu svalovej hmoty.

 

2.9. Čo vlastne znamená vegánsky?

Vegánska strava sa vyznačuje tým, že v jedálničku nájdeme iba potraviny rastlinného pôvodu. To znamená, že produkty živočíšneho pôvodu na vegánsky tanier nepatria. .

 

2.10. Sú produkty bez laktózy?

Áno. Okrem toho sa POST Performance Shaky a INTRA Performance Powder rozpúšťajú vo vode.

 

2.11. 2.11. Sú produkty bez cukru?

INTRA Performance Powder a POST Performance Shaky sú bez cukru. Cukor obsiahnutý v PRE Performance Géli slúži ako zdroj energie na začiatku tréningu.

 

2.12. Sú produkty vhodné na chudnutie?

Produkty LR:GO obsahujú dôležité ingrediencie, ktoré by Vás mali podporiť pred, počas a po cvičení tak, aby ste zo svojho športového výkonu dostali maximum. Neslúžia na chudnutie. Malý tip: pozrite sa na našu Body Mission.

 

2.13. Akú majú produkty trvanlivosť?

Dátum minimálnej trvanlivosti nájdete na produktoch. Zobrazuje, ako dlho si potravina zachová svoje špecifické vlastnosti, ak sa správne skladuje

 

2.14. Odkiaľ produkty pochádzajú?

INTRA Performance Powder a POST Performance Shaky sú vyrobené v Nemecku. PRE Performance Gél bol pre Vás vyvinutý a navrhnutý v Nemecku.

 

2.15. Sú výrobky bezlepkové?

Áno, všetky produkty LR:GO sú bezlepkové.

 

2.16. Kofeín a cvičenie – je to možné?

Zámerne sme sa vyhli kofeínu, aby ste si mohli zacvičiť aj večer bez obáv o dobrý spánok. Aby boli zachované pozitívne účinky kofeínu, boli do výrobkov pridané špeciálne superpotraviny (ginkgo, baobab).

 

2.17. Ako zlikvidujem obal?

Produkty je možné zlikvidovať s bežným domovým odpadom.

 

2.18. Z čoho je obal vyrobený?

Obaly sa väčšinou skladajú z kompozitných materiálov, ktoré majú špeciálne vlastnosti na ochranu produktov. Obal je možné jednoducho zlikvidovať s domovým odpadom.

 

2.19. Prečo má LR:GO PRE Performance Gél túto farbu?

Farba produktu je spôsobená kurkumou, ktorú obsahuje.

 

2.20. Prečo je v LR:GO POST Performance Shaku palmový olej?

Vzhľadom k aktuálnej napätej situácii na trhu so surovinami musíme v niektorých prípadoch prejsť na alternatívne suroviny, aby sme aj naďalej mohli zaručiť dodávku produktu.

 fast delivery

 

LACNÁ DOPRAVA

Zásielkovňa SK 2,60 € | Na adresu 3,52 €

Nad € 99,- DOPRAVA ZADARMO!

Dobierka | Bankový prevod

Please publish modules in offcanvas position.